خانه / مطالب / سیمانکاری نمای ساختمان و نمای رومی

سیمانکاری نمای ساختمان و نمای رومی

نمای رومی

سیمانکاری نمای ساختمان و نما رومی به دلیل زیبایی و طرح های گوناگون امروزه بسیار طرفدار دارند .توسط سیمانکاری نما و نما رومی می توان جلوه ای بسیار زیبا را به نمای ساختمان و یا دیوار ها و حتی فضاهای شهری بخشید . اگر می خواهید نمایی بسیار جذاب و زیبا در کنار خاص بودن داشته باشید تیم ما با طراحی و اجرای اشکال و طرح های گوناگون می تواند توسط سیمانکاری نمای ساختمان و نما رومی یک نمای زیبا برای شما خلق نماید.

تیم و شرکت بست ساب با دودهه فعالیت و ارائه خدمات ساختمانی آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت و تعرفه های بسیار ارزان در سر تا سر کشور ایران می باشد .اگر به دنبال زیبایی و کیفیت برتر خدمات هستید با تیم طراحی و اجرایی نماهای رومی بست ساب تماس بگیرید و با خیال آسوده زیبایی را برای محل سکونت محل کسب و کار و یا فضا و مبلمان شهری بدست آورید .

نمای رومی
نمای رومی

سیمانکاری نما و نما رومی

سمانکاری نمای ساختمان و نمای رومی یکی از بهترین روش ها برای داشتن نمایی زیبا و متفاوت با جلوه گاه خسته کننده امروزی می باشد شما با سفارش خدمات به تیم ما می توانید یک نمای زیبا و با طرح و الگوی خواص بهره مند گردید.

سیمانکاری نما و نما رومی
سیمانکاری نما و نما رومی

تجربه مدید در ارائه خدمات و ارائه بهترین کیفیت و جلب ۱۰۰ درصدی رضایت مشتریان و ارائه ضمانت بهترین کیفیت و بهترین قیمت توانسته است یکی از برترین شرکت های در زمینه خدمات طراحی و اجرای سیمانکاری و نما رومی باشد .

در صورت نیاز به طراحی تخصصی و مخصوص هزینه طراحی نما رومی و ابزار ۲۰۰٫۰۰۰تومان اضافه بر هزینه خدمات می باشد .

طراحی سفارشی پس از بازدید و در ۳ روز کاری تحویل کار فرما می گردد و پس از آن با تایید کار فرما اجرای آن آغاز می گردد.

هزینه سیمانکاری نمای ساختمان

هزینه سیمانکاری نمای ساختمان یک امر نسبی و کاملا متغییر می باشد جدا از هزینه مصالح مورد استفاده که هم تیم ما می تواند تامین کننده آن باشد و یا خود کار فرما دیگر مسائل تاثیر گذار متراژ پروژه و طرح درخواستی می باشد تیم ما باستافاده از ابزار آلات استاندارد و دانش و تجربه کافی با کاستن از هزینه های اضافی و افزایش سرعت عمل کار تعرفه های ارزانی را ارائه می نماید .

در همین نزدیکی با شماییم کافیست با ما برای برآورد هزینه و راهنمایی و مشاوره در زمینه سیمانکاری نمای ساختمان با ما توسط راه های ارتباطی در تماس باشید :

هزینه نمای رومی

هزینه نمای رومی بسیار پیچیده می باشد برای برآورد هزینه باید از پروژه بازدید صورت گیرد و ابزار ها و متد ها و روش ها مشخص گردد اگر کسی بدون بازدید ه شما قیمتی ارائه نماید نشانه عدم آشنایی او با استاندارد ها ی این نوع خدمات می باشد اجرای نماهای رومی و نما رومی نیاز به دانش و مهارت خاصی دارد استفاده از ابزار نشانه نما رومی نمی باشد نمای رومی یعنی هنر و مهندسی و محاسبات و همگونی تمام ابزار ها و طرح ها باهم تا هیچگونه تضادی بین نما و محیط نباشد و همچنین هیچگونه نا همگونی میان اجزای نمای رومی نباشد .

هزینه نمای رومی را می توان ناشی از عومال زیر دانست :

  • مساحت کار
  • ابزار آلات مورد استفاده
  • مدت زمان اجرای آن
  • طرح سفارش داده شده
  • مصالح مورد استفاده
  • نقص های موجود بر روی سطح که باید بر طرف گردد.
  • هزینه داربست بندی : بست ساب خود با تخفیفات ویژه آماده ارائه خدمات کرایه داربست و داربست بندی می باشد .
نمای رومی
نمای رومی

کیفیت خدمات نمای رومی:

اجرای نما رومی یک کار هنری و مهندسی تخصصی می باشد که باید تیم اجرا کننده دارای مهارت و دانش کافی و تجربه دارد و نبود دانش موجب ارائه خدمات بسیار نامطلوب می گردد.

نمای رومی
نمای رومی

اگر به دنبال یک شرکت و تیم کاری مجرب هستید تا باخیال آسوده نمای خود را به آنها بسپارید ما اغراق نمی کنیم ما برترین هستیم ما با بیش از ۲۰ سال سابقه فعالیت و داشتن تیم مجرب و هنرمندان و. مهندسان این امر بهترین را برایتان به ارمغان می آوریم .

The post سیمانکاری نمای ساختمان و نمای رومی appeared first on نماشویی و کفسابی بست ساب.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نکات مهم در نماشویی

هرکاری دارای اصول و نکاتی می باشد که نماشویی ازین قضیه مستثنی نمی باشد و دادای اصول و نکات مهم می باشد که در این مطلب آنها را بیان می کنیم که اهم این موارد عبارت اند از : 1-ایجاد ایمنی لازم و کافی در حین کار :مهم ترین نکته در نماشویی تامین ایمنی لازم و کافی برای اپراتور می باشد یعنی در هر روش باید ایمنی حاکم باشد اگر که روش کار با راپل است باید ابتدا از ابزار بروز و تاریخ داراستفاده گردد یعنی که اگر که تاریخ انقضای آن به سر رسیده است نباید از آن استفاده شود و حتما باید از ابزار استاندارد استفاده شود نکته بعدی در این است که اپراتور حتما از جایی که کارگاه می گیرد مطمئن شود و تمامی گره های خود را با دقت و احتیاط کامل انجام دهد و اصول گره زنی را رعایت کند و به گره های حمایتی خود خیلی خیلی توجه کند و آنها را با اصول و دقت زیاد انجام دهد . نماشویی مسئله بعدی در این است که در حین نماشویی باید به کسانی که در حال رفت و آمد هستند توجه کرد و محل شستشو را با نوار خطر علامت گذاری کرد تا هنگام کار خطری جان دیگر افراد را تهدید نکند و در صورت بروز خطری صدمه به کسی وارد نشود و ایمنی محیط فراهم شود . ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *