کفسابی در تهران| کفسابی در شرق و غرب تهران۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲

کفسابی و سنگسابی در شرق و غرب تهران

کفسابی در تهران و انجام ساب سنگ با قیمت و کیفیت مناسب انجام می شود .

کفسابی در تهران برای نوسازی سنگ استفاده می شود به طوری که لایه زبر و آسیب دیده سنگ برداشته می شود و سنگ مثله شیش براق و درخشنده می شود هم چنین برای رفع پستی و بلندی سنگ از کفسابی استفاده می شود و برای دوام بیشتر سنگ و یا عمر بیشتر سنگ و مواردی هم چون براقی فوق العاده سنگ استفاده می شود .

کفسابی کافه کفسابی ، به تجربه می دانیم که در کفسابی در تهران دو عنصر قیمت و کیفیت کفسابی و سنگسابی از بزرگترین دغدغه های مشتریان ما می باشند ما ارزان ترین قیمت کفسابی هستیم و با بیش از ده سال سابقه و دستگاههای حرفه ای کیفیت ساب سنگ را تضمین می کنیم.

کفسابی در تهران از نوع ایتالیایی برای آینه ای کردن سنگ:

کفسابی بر چند نوع است که در کفسابی کامل همه انواع ساب سنگ انجام می شود که کفسابی ایتالیایی در آخرین مرحله انجام می شود و باعث براقی و درخشانی فوق العاده سنگ می شود در برخی از موارد که سنگ سابقه ساب خوردن دارد تعداد ساب ها پایینتر خواهد بود.

کار کفسابی را ما با دو دستگاه تک فاز و سه فاز انجام می دهیم که اگر امکان اتصال به برق سه فاز وجود داشته باشد معمولا کار کف سابی و سنگ سابی سه فاز کیفیت بهتری دارد

کفسابی رزین ساب در تهران:

کفسابی رزین ساب در تهران برای سنگهایی استفاده می شود که سوراخ و درز دارند در این بین سنگ تراورتن (سنگ کرم رنگی که در نمای ساختمان و نمای داخلی استفاده می شود) معمولا دارای سوراخ و حفره هایی است که برای این سنگ توصیه می شود از رزین ساب استفاده شود

رزین ماده ای چسبناک است که حفره ها و درزهای سنگ توسط آن گرفته می شود و قیمت آن مقداری بالاتر از کفسابی معمولی است

کف سابی در تهران

قیمت کفسابی در تهران:

قیمت کفسابی بر اساس متر مربع محاسبه می شود و بسته به نوع سنگ متغیر است. هر چه سنگ سخت تر قیمت بالاتر نوع سنگ گرانیت از گرانترین سنگ سابی هاست برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر همین سایت تماس حاصل فرمایید و یا ما در این صفحه اطلاعات کاملی درباره قیمت کفسابی قرار داده ایم.

دستگاه کفسابی مورد استفاده در تهران دستگاه سه فاز و تک فاز می باشد که بسته به نوع برق شما از آن استفاده می کنیم اگر در محل کفسابی آسانسور موجود باشد مشخص است که برق سه فاز نیز هست و میتوانیم از دستگاه سه فاز که کیفیت بهتری هم دارد استفاده کنیم دستگاه سه فاز کفسابی دستگاه بزرگتر در عکس زیر است و دستگاه تک فاز دستگاه کوچکتر می باشد.

دستگاه کفسابی تهران

نکات مراقبتی بعد از کفسابی سنگ در تهران:

بعد از کفسابی سنگ و تحویل آن به شما کف سنگی را فقط و فقط با آب خالی وتی های نخی تمیز کنید

به یاد داشته باشید استفاده از جوهر نمک ، اسید و … به سنگ آسیب جدی وارد میکند

همچنین اگر موادی مانند نوشابه ، ترشیجات ،ابلیمو ، سرکه و سایر مواد روی سنگ ریخت آن را سریعا با دستمال و آب تمیز کنید تا آسیب وارد نشود.

کفسابی در تهران دارای پروسه عملیاتی معمولا ۸ مرحله ای است سابزنی مرحله به مرحله از ساب زبر شروع می شود و پستی و بلندی سنگ گرفته می شود ساب زبر به خودی خود خط و خشی روی سنگ ایجاد می کند که با سابهای نرم این مشکل و همچنین ناخنک های سنگ رفع می شود در مراحل آخر سابزنی کفسابی با لقمه های براق کننده صورت می پذیرد که ساب با لقمه ایتالیایی در مرحله آخر انجام می شود و باعث براقیت سنگ می شود اگر مایلید بیشتر درباره مراحل سابزنی بدانید به صفحه اصلی سایت کافه کفسابی مراجعه کنید.

کفسابی در تهران:

کفساب در تهران با دستگاه سه فاز و یا تک فاز کار می کند و برای سنگ های معمولی مثله تراورتن و صلصالی و دهبید ، معمولا ۸ دست ساب می زند البته بعضی سنگ ها مثله موزاییک ساب های کمتری می خورند و یا اگر سنگ شما سابقه کفساب خوردگی داشته باشد ساب کمتری می خورد البته بعضی سنگ ها مثله گرانیت تعداد ساب بالاتری لازم دارد

کفسابی در تهران دارای سه سطح کیفی است:

کفسابی با عالیترین کیفیت:

در این نوع از کفسابی از رزین ایتالیایی برای پر کردن درزها استفاده می شود رزین هم رنگ سنگ باعث شیشه ای شدن سطح سنگ می شود و بعد از رزین کار سابهای براق کننده و ساب ایتالیایی برای آینه ای شدن سطح سنگ می شود

کفسابی با کیفیت متوسط:

در این نوع از کفسابی درزها با استفاده از چسب سنگ یا دوغاب پر می شود اما خود سنگ سابی ایتالیایی میخورد و تا حدی براق و آینه ای می شود اگر سنگ شما دارای درز زیادی نیست و هزینهبالایی نمیخواهید انجام دهید این نوع کفسابی توصیه می شود

کفسابی یا برس زنی سنگ:

در این نوع کفسابی فقط سیاهی ها، سیمان ، رنگ چسب و … از روی سنگ برداشته می شوند و پستی و بلندی سنگ از بین نمی رود در صورتی که در دو سطح قبلی پستی و بلندی سنگ برداشته می شود.

قیمت هر کدام از این کفسابی ها متفاوت است.

ما در کافه کفسابی با بیش از ده سال سابقه کفسابی در تهران و اقسی نقاط کشور با تجربه بالای خود بهترین نوع کفسابی را با بروترین دستگاه ها با قیمت مناسب در سراسر کشور انجام می دهیم .

کافی است با شماره های موجود در پایین این صفحه با ما تماس بگیرید.

کفسابی در تهران ، تجریش ، تهران پارس و …

نوشته کفسابی در تهران| کفسابی در شرق و غرب تهران۰۹۱۰۲۷۰۰۱۴۲ اولین بار در کفسابی | کفسابی ساختمان | ساب سنگ | سنگسابی | سنگ سابی | کف سابی پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *