خانه / مطالب / نحوه شستن براش کرم پودر و قلم آرایشی به صورت صحیح و اصولی

نحوه شستن براش کرم پودر و قلم آرایشی به صورت صحیح و اصولی

قلم موهای آرایشی از جمله ملزومات لوازم آرایش است. در لوارم آرایشی قلم موهای به خصوصی را می‌بینید که برای آرایش کردن و پیرایش چهره به آن نیاز است. با تمام این اوصاف در اکثر موارد به شستشو و نظافت قلم موهای آرایشی توجهی صورت نمی‌گیرد. این افراد از بیماری‌ها و باکتری‌هایی که ممکن است این قلم موها منتقل کنند آگاهی ندارند. بنابراین باید به منظور جلوگیری از انتقال آلودگی و میکروب به پوست و آسیبهای جبران ناپذیر به آن، حتماً قلم موهای آرایشی را شستشو داده و تمیز نمود. برای شستشوی قلم موهای خود سعی کنید به موارد زیر دقت کنید تا نتیجه‌ی مد نظر حاصل شود.

نحوه شستن براش کرم پودر

نحوه شستن براش کرم پودر

۱ – نخستین کار این است که یک زمان ۲۴ ساعته را در نظر بگیرید که در این زمان نیازی به قلم موهای آرایشی نداشته باشید. بهتر است که این زمان، هنگامی باشد که در خانه خود، جنگل یا ساحل یا در زمستان، وقتی که به خوردن چای کنار بخاری و دورهمی مشغولید، در نظر گرفته شود. بنابراین این ۲۴ ساعت باید زمانی باشد که به آن هیچ نیازی ندارید.

۲ – ابزار لازم برای انجام این عمل را مهیا کنید. این ابزار شامل کلیه قلم موهای آرایشی موجود در منزل، یک پاک کننده‌ی صورت یا شامپوی بچه، یک ‌کاسه‌ی کوچک و ۲ عدد حوله می‌باشد. برای این منظور شما به یک سینک دست شویی هم احتیاج دارید.

نحوه شستن براش کرم پودر

نحوه شستن براش کرم پودر

۳ – شیر آب گرم و سرد را باز کنید و آنقدر آن را تنظیم کنید که ولرم شود، به طوری که دست را نسوزاند.

۴ – شامپوی بچه یا پاک کننده‌ی صورت را باز کنید و اندکی از آن یعنی در حد یک قاشق غذاخوری را درون کاسه بریزید، چنانچه مقدار بیشتری بریزید قابل کم کردن نیست اما اگر مقدار کمتری بریزید می‌توانید به آن اضافه نمایید.

نحوه شستن براش قلم آرایشی

نحوه شستن براش قلم آرایشی

۵ – قلم مو را بردارید و موهای آن را زیر آب ولرم گرفته و توسط دست همه‌ی موهای قلم مو را خوب خیس کنید.

۶ – انگشتتان را داخل پاک کننده‌ی درون کاسه ببرید و مقدار کمی از آن را بردارید، آب قلم مو را بگیرید و موهای قلم مو را آغشته به پاک کننده کنید و آن را ماساژ دهید به طوری که تمام موها آغشته شوند.

نحوه شستن براش قلم آرایشی

نحوه شستن براش قلم آرایشی

۷ – زیر آب ولرم، قلم مو را ماساژ دهید. بعد از آن قلم مو را آب بکشید به طوری که همه‌ی پاک کننده‌ی استفاده شده، از روی آن شسته و تمیز شود.

۸ – حوله را برداشته و موهای قلم مو را روی آن مالیده و آن را خشک نموده به طوری که آب و پاک کننده‌ای که روی آن است برطرف شود. بعد از آن به منظور خشک شدن کامل، باید به مدت ۲۴ آن را در حوله‌ای دیگر نگه داشت تا خشک شود.

نحوه شستن براش قلم آرایش

نحوه شستن براش قلم آرایش

برای همه‌ی قلم موهای موجود همین عمل را انجام دهید. با هدف کسب بهترین نتیجه‌ی ممکن، قلم موهای آرایشی‌تان را بایستی هر ۲ تا ۴ هفته یک بار شستشو داده و تمیز نمایید. چنانچه به صورت هر روزه صورتتان را توسط قلم مو با لایه ضخیمی آرایش می‌کنید، شستشوی هر دو هفته یک بار قلم مو الزامی است. اما اگر از قلم موها استفاده زیادی نمی‌کنید می‌توانید فاصله‌ی شستشوهایتان را افزایش دهید.

حتما بخوانید» کفسابی

نوشته نحوه شستن براش کرم پودر و قلم آرایشی به صورت صحیح و اصولی اولین بار در خدمات کفسابی پدیدار شد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ضداب کردن نما

ضد اب کردن نما ضداب کردن نما واب بندی نما ساختمان باستفاده از مواد نانو انواع رزین های پایه اب وروغن بدون ایجاد تغییرات دررنگ نما یکی از مشکلاتی که درهنگام بارندگی شما عزیزان باان روبرو میشوید نفوذ کردن اب ورطوبت بارندگیها به داخل ساخنمان شما هست ما روشهای گوناگونی برای جلوگیری از این اسیب ومشکل در نظر داریم که ضداب کردن نمای ساختمان شمارا تضمین میکند برای این منظور ما با شرکتهای مختلف ومحصولات جدید انها اشنایی داریم موادی مانند انواع رزینها انواع مواد نانو که ضد رطوبت هستن وکوچکترین تغییری در نمای شما بروز نمیکنن بعضی از مواد هم هستند که هم حالت ضد ابی دارند وهم حالت براقی به نما میدهند که ما بر حسب سلیقه مشتری انتخاب میکنیم مواد نانو تا به حدی به پیشرفت دست یافنه اند که حتی میتوان بجای ایزوگام در پشت باامها نیز استفاده کرد مزیتهای مواد نانو بسیار بیشتر از ایزوگام میباشد هزینه کمتر اجرای راحتتر مقاومت وعمر بیشتر نیبت به ایزوگام ازجمله این مزایا میباشند ولی متاسفانه حایگاه لازم رو در جامعه پیدا نکرده نوشته ضداب کردن نما اولین بار در گروه ارتفاع کاران آلفا صعود. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *