نحوه شستن کیف چرم طبیعی و مصنوعی: روش و طریقه استاندارد LEATEHRS

کیف چرم از جمله موارد پر استفاده در میان خانم‌ها و آقایان است که بسیار پر طرفدار می‌باشد. محصولات چرمی در بازار بسیار متنوع است که برخی از آنها چرم خالص بوده و بعضی دیگر دارای ناخالصی‌هایی می‌باشند. در مجموع چرم هرچه بیشتر کار می‌کند زیباتر می‌شود. اگر کیف شما از چرم طبیعی است می‌توانید بین ۱۰ تا ۱۵ سال از آن استفاده کنید.

نحوه شستن کیف چرم طبیعی - روش شستن کیف چرمی

نحوه شستن کیف چرم طبیعی – روش شستن کیف چرمی

کیفی که از چرم اصل تهیه شده دوام و ماندگاری زیادی داشته و سالهای زیادی می‌توانید از آن استفاده نمایید. بنابراین در حقیقت اگر قیمت بالایی هم می‌پردازید در عوض دیگر هر سال نیاز به خرید کیف ندارید مگر اینکه از آن خسته شده باشید. نگهداری از چرم دارای اصولی است که باید آنها را مد نظر قرار دهید.

نحوه شستن کیف چرم مصنوعی

نحوه شستن کیف چرم مصنوعی

باید دقت کرد که چرم را در ماشین لباسشویی نیاندازیم. گردو غبار می‌تواند آسیب زیادی به کیف چرمی شما وارد کند و به همین جهت باید هر چند وقت یک بار روی آن را دستمال بکشید. بدین منظور یک قاشق مرباخوری شامپو بچه را با آب ولرمبه میزان CC ۲۵۰ و ۳ تا ۴ قطره سرکه ترکیب کرده و به آرامی روی چرم بکشید، بعد از آن با پاشیدن آب معمولی شامپوها را از روی کیف تمیز کنید و به وسیله‌ی یک پارچه آن را خشک کنید. در انتها می‌توانید توسط واکس‌های معمولی روی چرم را ماساژ دهید.

طریقه شستن کیف چرم

طریقه شستن کیف چرم

برای تمیز کردن کیف چرم ابتدا از الکل استفاده کنید تا همه‌ی باکتری‌ها و میکروب‌های روی آن تمیز شوند. سپس مقداری کرم اصلاح مردانه برداشته و آن را به قسمت‌های مختلف کیف بمالید؛ سپس توسط یک پارچه تمیز کرم‌ها را به کیف بمالید. حالا کرمها را توسط یک پارچه‌ی مرطوب تمیز نمایید.

روش شستن کیف چرم

روش شستن کیف چرم

چنانچه تصور می‌کنید که هنوز به خوبی تمیز نشده است، از اسپری مو برای تمیز کردن استفاده نمایید. اسپری مو می‌تواند به خوبی سطح چرم را تمیز کند و لکه‌هایی مانند خودکار و جوهر را به بهترین نحو تمیز می‌کند.

طرز شستن کیف چرم - روش شستن کیف چرم

طرز شستن کیف چرم – روش شستن کیف چرم

چنانچه در تهران آلوده زندگی می‌کنید و زیر باران ماندید و در همین حین روی کیف چرم شما آب باران ریخت می‌توانید با استفاده از کف شامپو بچه و یک عدد اسفنج آن را تمیز کنید.

طریقه شستن کیف چرم - نحوه شستشوی کیف چرم

طریقه شستن کیف چرم – نحوه شستشوی کیف چرم

حتما بخوانید » کفسابی

نوشته نحوه شستن کیف چرم طبیعی و مصنوعی: روش و طریقه استاندارد LEATEHRS اولین بار در خدمات کفسابی پدیدار شد.

این نوشته در مطالب ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *