نانو نمای ساختمان

نانو نمای ساختمان بست ساب ارائه دهنده برتر خدمات نانو نمای ساختمان با تیم مجرب خود که با تجهیزات استاندارد و دستگاه های مخصوص نانو بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان می اورد .نانو نمای ساختمان خدماتی است که برای مقاوم سازی نمای ساختمان در برابر باران های اسیدی و گرد و غبار و زنگ آب مورد استفاده قرار می گیرد نانو نمای ساختمان یک پوشش نامرئی برای افزایش استحکام و مقاومت در برابر جرم و کثیفی و باران های اسیدی در شهر ها می باشد این خدمات موجب افزایش طول عمر و افزایش زیبایی آن می گردد و شستشوی آن را در گذر زمان راحتر و سرعت آن را افزایش می دهد و دیگر شما نگران باران و کثیفی هاو لک های ناشی از باران نمی باشید .

نانو نمای ساختمان

نانو نمای ساختمان این خدمات بست ساب پوشش بسیار نازک چند ملیمتری با استحکام بالا می باشد که حداقل نمای ساختمان را به مدت زمان ۲ سال در برابر رسوب حفاظت می نماید .خوردگی نما یکی از عواملی است که موجب ریزش و لق شدن آن می شود نانو نمای ساختمان در میان لایه ها روزنه ها و شکاف ها رسوب کرده وآن را پوشش می دهد و به همین دلیل موجب افزایش عمر نما می گردد و کارفرما را از هزینه دوباره نما بی نیاز می کند .

جلوگیری از تغییر رنگ و سوختن نما نانو نمای ساختمان نما را دربرابر پرش رنگ یا به اصطلاحی سوختگی نما محافظت می کند و با استفاده از این لایه نانو در برابر اشعه های خورشید حفاظت می کند.

نانو چیست

نانو یعنی تغییراتی که بر روی ماده (جامد،گاز،مایع) یا مواد که در سطح اتم ویا زیر زیر مولوکول کوچک شده باشند را گویند که معمولا ۱۰ٌٌمی باشد.

کاربرد نانو

نانو کاربرد های فراوانی دارد از جمله در علوم زیستی -شیمی -تکنولوژی و نیز در صنایع مختلف کاربرد دارد که از جمله کاربرد مهم آن ،در زمینه کاری ها در خصوص کارهای ساختمانی است.که در رنگ و نانو نمای ساختمانی در سیمان های مخصوص نانو شده برای استحکام و ضد آب در رو روندگی بیشتر استفاده می شود.

نانو نمای ساختمان
نانو نمای ساختمان

کاربرد نانو در صنعت ساختمان

نانو نمای ساختمان نانو در صنعت ساختمان شامل استفاده در رنگ آمیزی ،سیمان استفاده در ملات روکش چوب های نانو شده ،در نمای ساختمان و… مورد استفاده قرار می گیرد که از کاربرد آن در نمای ساختمان می باشد کهموضوع بحث ما می باشد . در امر ساختمان که از فواید مهم آن که نفوذ رطوبت نفوذ روغن و ذرات کثیفی (آب و هوا) روی نما به خود می رسانند و نما ی نا در اصل عایق خود قرار می دهند .

مزایای نانوی نمای ساختمان

از جمله مزایای نانو در نمای ساختمان می تواند به عایق رطوبتی ،عایق سطوح روغنی ،و نیز عایق کردن در برابر ذرات گرد و غبار ،محافظت دربرابر کثیفی و زنگ آب اشاره نمود

نانو نمای ساختمان
نانو نمای ساختمان

.

نکته : نانو به هیچ عنوان براق کننده نمای ساختمان نمی باشد و تنها وظیفه محافظت از نما را بر عهده دارد

نانو نماهای آجری

نماهای آجری یکی از پر نفوذ ترین نماهای ساختمانی می باشد که در اثر باران و رطوبت و آب استحکام خود را ازدست می دهد و موجب تغییر شکل به سیاهی و شوره می گردد و در اثر عوامل فرسایش دوام آن از بین می رود ما به شما کارفرمایان پیشنهاد می کنیم اگر ساختمان شما دارای نمای آجری می باشد از خدمات نانو نمای ساختمان بهره بگیرید

نانو نمای ساختمان

نانو نمای ساختمان سپر محافظ نمای ساختمان در برابر اسیب ها و الاینده و جرم اب محافظت نماید . مواد نانو کاملا بی رنگ هستند که

The post نانو نمای ساختمان appeared first on نماشویی و کفسابی بست ساب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *