پیچ رولپلاک نما

پیچ رولپلاک نما امروز ه در شهر های بزرگ کلان شهر ها در نمای ساختمان سنگ کامپوزیت شیشه آجر و… بکار گرفته می شود که این امر موجب زیبایی ساختمان و بافت شهری می شود و تاثیر بسزایی در زیبایی شهر و بافت شهری دارد ولی یکی از مشکلاتی که در نمای بکار رفته در نمکای ساختمان وجود دارد امکان ریزش و لغزش کل نماها وجود دارد که این امر در نماهای سنگس بسیار بیشتر محسوس می باشد .و همواره مسئولین شهری و مدیران ساختمان ها را به فکر رفع این مشکل می اندازد.که این کار از طریق خدمات پیچ رولپلاک نما رفع می گردد .

پیچ رولپلاک نما

از دلایل شل شدن و ریزش سنگ نمای ساختمان می توان به کمبودن سیمان در دوغاب بکار رفته در پشت سنگ و انقباض و انبساط سنگ در اثر سرما و گرما ،آب اندازی سنگ و دیگر موارد اشاره نمود .

در دیگر نماها نیز درصورت عدم رعایت اصول استاندارد این خطر شامل نماهای دیگر نیز می شود.

که می توان با اجرای خدمات پیچ رولپلاک نما مشکل را برطرف کرده و به نمای ساختمان استحکام دوباره بخشید.

روش های انجام پیچ رولپلاک نما

عملیات پیچ رولپلاک نما به روش ومتد های مختلفی صورت میگیرد که از جمله می توان به کار با داربست ،کار با طناب ،کار با راپل و دیگر موارد اشاره کرد که در بین این موارد کار با داربست و راپل امنیت بیشتری را دارا می باشد .

کار با طناب نسبت به سایر روش ها سخت تر می باشد ولی روش مرسوم و عامیانه در کشور های پیشرفته و امروزی کار با طناب است که نیازمند به تجربه و مهارت زیاد و کافی می باشد تا کاری با کیفیت و اصولی انجام گیرد و خطری متوجه متصدی و دیگران نشود.

هزینه پیچ رولپلاک نما

عوامل موثر در هزینه پیچ رولپلاک نما عبارتند از :

  • متراژ و مساحت پروژه
  • ابعاد سنگ بکار رفته در نما
  • ساختار و نوع جنس نما

تاثیر ابعاد ساختار نما در هزینه پیچ رولپلاک نما

اگر ابعاد ساختار نمای بکار رفتنه کوچک باشد نیازمند به هزینه و زمان بیشتری می باشد و بر عکس اگرچه ساختاربکار رفته در نما بزرگ باشد نیازمند به وقت و هزینه کمتری می باشد.

تاثیر ساختار و جنس نما در پیچ رولپلاک نما

اگر ساختار نما از نوع سنگ باشد و سنگ آن سنگ سخت باشد که نیاز مند جذب آب کمتری می باشد در این صورت پیچ و رولپلاک کم و با فاصله بیشتری نیازمند است.

بصورت مثال :

در پیچ رولپلاک سنگ گرانیت نیازمند به رولپلاک کمتر وبا فاصله بیشتر می باشد و اگر سنگ نما سنگ نرم باشد مانند تراورتن که آب بیشتری جذب می کند به رولپلاک بیشتری با فاصله کمتری دارد.

روش منحصر به فرد تیم بست ساب :

این تیم ابتدا کارشناس خود را به پروژه مورد نظر ارسال می کند سپس گه بازدید کار صورت گرفت در یازدید مواردی که نیاز هست تا توجه بیشتری شود مورد لحاظ قرار می گیرد و این موارد به استاد کار منتقل می شود و استاد کار در حین کار به این موارد توجه دارد و آنها را در کار اعمال می کند و اگر سنگی دچار ریزش شده باشد ابتدا با بتونه مخصوص که ترکیبی از سیمان و چسب بتن و هارد نر است در محل الصاق سنگ مالیده و سنگ را در محل مورد نظر نصب گردد و سپس با پیچ رولپلاک استحکام کامل را به سنگ نما می بخشیم و سعی می کنیم با رعایت استاندارد نصب پیچ رولپلاک این عملیات را با دقت و اصول لازم خدمات را ارائه نماییم .

در ضمن این تیم سعی دارد تا با بروزترین امکانات و با مجرب ترین افراد پروژه های خود را به اتمام رساند و هدفش فقط جلب رضایت کارفرما می باشد و این امر در حین کار محقق می گردد وکیفیت رمز موفقیت و سرلوحه فعالیت های ما می باشد.

The post پیچ رولپلاک نما appeared first on نماشویی و کفسابی بست ساب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *