خانه / مطالب / ویژگی های کفسابی خوب

ویژگی های کفسابی خوب

ویژگی های کفسابی خوب

مهم ترین ویژگی های کفسابی در تهران خوب موضوع برای این که ما بفهمیم که یک کفسابی خوب و درست و مطابق با استاندارد های کفسابی انجام شده است این است که یک کفسابی خوب ، کاملا یکدست و یکنواخت انجام می شود و تفاوتی در شفافیت و ظاهر و قسمتهای مختلف سنگ کفسابی شده نباید وجود داشته باشد، لقمه های مرغوب در دستگاه کفسابی و استفاده از دستگاه های قوی و به روز ، چنین نتایجی را در پی خواهند داشت.

بندکشی های انجام شده در سنگها ، اصلا خالی نیست.در واقع بند کشی سنگ ها باید توسط رزین یا چسب های ایتالیایی پر شود.

مکان هایی که به سادگی در دسترس نمی باشند مانند راهرو های باریک و کنج دیوار ها و کناره های دیوار ها که به وسیله ی دستگاه کفساب نیز نمی توان به آنها دسترسی داشت ، باید به صورت دستی توسطشخص کفساب ، ساب خورده شده باشند.

پستی و بلندی در سنگها ، کاملاً از بین رفته است.

پس از اتمام کار دیواره ها و گوشه و کنار باید نظافت شود و فاضلاب سنگسابی ، به طور کامل از روی زمین جمع آوری می شود.

پس از اتمام کار نیز دیوارها و گوشه و کنار و قرنیزها باید نظافت شود و فاضلاب ناشی از سابیدن و کفسابی ، بطور کامل از روی زمین جمع آوری شود.

از نکات مثبت کفسابی خوب میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اگر به هر دلیلی در حین نصب سنگ یا موزاییک در کف ساختمان یا جایی دیگر : ناهمواری به وجود آید و یا این که یک سطح نباشند کفسابی تا حد زیادی می تواند این نا هماهنگی و یک سطح نبودن را جبران و تا حدد قابل قبولی این قبیل مشکلات را دست کند.
  • کفسابی می تواند کثیفی ها و رنگ های باقی مانده بر روی کف ساختمان و یا جای قیر و ملات های ساختمانی را از بین ببرد.
  • کفسابی باعث افزایش عمر مفید در سنگ ها می شود .
  • کفسابی باعث بالا رفتن درخشندگی و جلا گرفتن سنگ و موزاییک می شود که به اصطلاح میگویند کف مانند شیشه شده است.
  • کفسابی باعث می شود که شما نیاز به انجام هزینه های زیاد برای تعویض سنگ ها نداشته باشید.

ما در این مقاله سعی کردیم تا تمام ویژگی های مورد نیاز برای یک کفسابی خوب را مورد مطالعه و بررسی قرار دهیم. امیدواریم که برای شما مفید واقع شود!

نوشته ویژگی های کفسابی خوب اولین بار در کفسابی- کفسابی در تهران – ارزان ترین قیمت کفسابی را از ما بخواهید!. پدیدار شد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نکات مهم در نماشویی

هرکاری دارای اصول و نکاتی می باشد که نماشویی ازین قضیه مستثنی نمی باشد و دادای اصول و نکات مهم می باشد که در این مطلب آنها را بیان می کنیم که اهم این موارد عبارت اند از : 1-ایجاد ایمنی لازم و کافی در حین کار :مهم ترین نکته در نماشویی تامین ایمنی لازم و کافی برای اپراتور می باشد یعنی در هر روش باید ایمنی حاکم باشد اگر که روش کار با راپل است باید ابتدا از ابزار بروز و تاریخ داراستفاده گردد یعنی که اگر که تاریخ انقضای آن به سر رسیده است نباید از آن استفاده شود و حتما باید از ابزار استاندارد استفاده شود نکته بعدی در این است که اپراتور حتما از جایی که کارگاه می گیرد مطمئن شود و تمامی گره های خود را با دقت و احتیاط کامل انجام دهد و اصول گره زنی را رعایت کند و به گره های حمایتی خود خیلی خیلی توجه کند و آنها را با اصول و دقت زیاد انجام دهد . نماشویی مسئله بعدی در این است که در حین نماشویی باید به کسانی که در حال رفت و آمد هستند توجه کرد و محل شستشو را با نوار خطر علامت گذاری کرد تا هنگام کار خطری جان دیگر افراد را تهدید نکند و در صورت بروز خطری صدمه به کسی وارد نشود و ایمنی محیط فراهم شود . ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *