خانه / مطالب / انواع کفسابی

انواع کفسابی

۱:کفسابی با فرچه سیمی :در این کار سنگ کف با فرچه سیمی سابیده میشودو تمیز مرتب میگیرد .اما با سپری زمان سنگ مجددا کثیف میشود به دلیل این که در این روش .سنگ شفافیت لازم را برای برطرف نمودن کثیفی وگرد غبار به دست نمیاورد .
۲:کفسابی با رزین :بعضی از سنگها بخاطر ساختار خودشان دارای تراورتن میباشند ودر مدت زمان اجرای کفسابی .حفرهای در سنگ به وجود میاورند که شخص ساب زن انها را با ماده ای به نام رزین پر میکند و پس از خشک کردن انها مجددا ان را ساب میزند .
۳:کفسابی کامل : شامل لایه برداری ابتدایی و یک پارچه کردن رویه میباشد که در مراحل مختلفی اجرا میشود ودر اخرین مرحله با دقت زیاد ساب براق کننده هم اجرا میگردد .
۴:پولیش:مواد جامه و غالبا مایع ای به نام پولیش هستند که در مواقعی به در خواست کار فرما .بعد از اجرایی مراحل کامل کفسابی .رویی کار انجام میشود

ساختمان همیشه به سنگسابی وکفسابی نیاز ندارد. اگر مشکل شما جزئی وسطحی باشد، ما مشکل را با استفاده از کفشویی وبا هزینه بسیار پایین تر برطرف میکنیم. علاوه بر کفسابی سنگسابی و نماشویی، کفشویی نیز جزء عواملی است که نیاز به مهارت بالایی دارد. مراحل کف شویی به این شکل است که ابتدا چند عدد لقمه سیناکس که به آنها فرچه سیما نیز گفته می شود، به زیر دستگاه مخصوص کفسابی وسنگسابی نصب می شوند. سپس تمامی زائدیات وآلودگی هایی را که باعث زشت نشان داده شدن سنگ کف می گردند ، کاملا تمیز و مبری ازهرگونه لک چرک وآلودگی کرده وباعث براق ویکدست شدن کف میگردد. لازم به ذکر است که عملیات کفسابی و یا کف شویی یا فرچه ساب، عملیاتی نسبتا حساس بوده و می بایست توسط فرد متخصص حرفه ای و مجرب انجام گردد.

نوشته انواع کفسابی اولین بار در شرکت مهستان ۰۹۱۲۶۳۴۹۶۲۹٫ پدیدار شد.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

رنگ نما

رنگکاری تابلو مجتمع تجاری صادقه نماهای اجری ،سبمانی،سنگی،کامپوزیت،شیشه،اهنی وفلزی انواع دربها وپنجره ها روی نما انواع رنگکاری با روشهای مختلف رنگ نما با غلطک ،قلم مو ودستگاه های ایرلس وپمپ باد انواع رنگهای روغنی برای نماهای فلزی وچهارچوب پنجره ها رنگهای اکرلیک بتن ونما برای سطوح سیمانی انواع رنگهای پلاستیکی برای نماهای سیمانی رنگ نما در سریعترین زمان بهترین کیفیت با روش نوین راپل اکسس یا دسترسی با طناب اجرای رزین روی نماهای سنگی واجری اجرای انواع مواد نانو روی شیشه ونماهای سنگی واجری با تجربه چندین ساله قیمت مناسب کیفیت بالا رنگ کردن نما میتواند ظاهر ساختمان ومحل کارتان را بسیار سرزنده و نو نشان دهد نوشته رنگ نما اولین بار در گروه ارتفاع کاران آلفا صعود. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *