انواع کفسابی

۱:کفسابی با فرچه سیمی :در این کار سنگ کف با فرچه سیمی سابیده میشودو تمیز مرتب میگیرد .اما با سپری زمان سنگ مجددا کثیف میشود به دلیل این که در این روش .سنگ شفافیت لازم را برای برطرف نمودن کثیفی وگرد غبار به دست نمیاورد .
۲:کفسابی با رزین :بعضی از سنگها بخاطر ساختار خودشان دارای تراورتن میباشند ودر مدت زمان اجرای کفسابی .حفرهای در سنگ به وجود میاورند که شخص ساب زن انها را با ماده ای به نام رزین پر میکند و پس از خشک کردن انها مجددا ان را ساب میزند .
۳:کفسابی کامل : شامل لایه برداری ابتدایی و یک پارچه کردن رویه میباشد که در مراحل مختلفی اجرا میشود ودر اخرین مرحله با دقت زیاد ساب براق کننده هم اجرا میگردد .
۴:پولیش:مواد جامه و غالبا مایع ای به نام پولیش هستند که در مواقعی به در خواست کار فرما .بعد از اجرایی مراحل کامل کفسابی .رویی کار انجام میشود

ساختمان همیشه به سنگسابی وکفسابی نیاز ندارد. اگر مشکل شما جزئی وسطحی باشد، ما مشکل را با استفاده از کفشویی وبا هزینه بسیار پایین تر برطرف میکنیم. علاوه بر کفسابی سنگسابی و نماشویی، کفشویی نیز جزء عواملی است که نیاز به مهارت بالایی دارد. مراحل کف شویی به این شکل است که ابتدا چند عدد لقمه سیناکس که به آنها فرچه سیما نیز گفته می شود، به زیر دستگاه مخصوص کفسابی وسنگسابی نصب می شوند. سپس تمامی زائدیات وآلودگی هایی را که باعث زشت نشان داده شدن سنگ کف می گردند ، کاملا تمیز و مبری ازهرگونه لک چرک وآلودگی کرده وباعث براق ویکدست شدن کف میگردد. لازم به ذکر است که عملیات کفسابی و یا کف شویی یا فرچه ساب، عملیاتی نسبتا حساس بوده و می بایست توسط فرد متخصص حرفه ای و مجرب انجام گردد.

نوشته انواع کفسابی اولین بار در شرکت مهستان ۰۹۱۲۶۳۴۹۶۲۹٫ پدیدار شد.

این نوشته در مطالب ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *