نماشوی

نماشوی-نماشوی ساختمان

نماشو

در تمیز کردن نمای ساختمان یا کف ساختمان نکاتی را باید همیشهر رعایت کرد که به شرح زیر می باشد

به طوری که در مواقع بنایی ساختمان روی سطوح دیوارهای ساختمان آجری سنگی سنگهای نما اندودهای سیمانی و اندودهای شیمیایی ملات یا رنگ پاشیده می شود که قبل از ساکنی گزیدن در ساختمان باید این ملاتها و کثیفی ها را از سطح نما گرفته شود
شوره سفید رنگ در آجرهایی و سنگ ها دیده می شود که در اثر مکش آب و یا جذب رطوبت نمکهای موجود در گل پخته را به شکل کپک بر سطح آجرکاری یا سنگی ساختمان نمایان می سازند. ابتدا به علت ناچیز بودن آن را جارو می زنیم . چنانچه شوره زیاد باشد آن را چندین بار تکرار با آب و جارو می شوییم اگر با شستن برطرف نشد با اسید مخصوص رقیق و برس سیمی نرم یا زبر شوره های حاصله را از نما پاک می کنیم
شستشوی نمای ساختمان وانواع پیچ و رول پلاک شستشوی نمای کار در ارتفاع وقیمت نماشویی و شستن نما شستشوی نمای اجری و سنگی شستشوی نمای ساختمان بدون داربست با طناب شستشوی نما وسطوح با واتر جت-وسندبلاست کفسابی-نماشویی ساختمان کفسابی سنگ سنگسابی سنگ ساب گرانیت موزاییکساب سابیدن پله پایگرد سنگ نما براق کردن سنگ و جرم گیری سنگ گرانیت موزاییک نظافت سنگ نما پاک کردن جرم نما لکه گیری نما و آموزش کار در ارتفاع کار در ارتفاع اسمان ایمنی کار در ارتفاع دسترس با طناب استخدام کار در ارتفاع ایراتا پیچ و رولپلاک نما انواع پیچ رولپلا ک نما قیمت نماشویی ساختمان نما شا با ویدیو های نما شا کفسابی چیست یا سنگ سابی چیست کفسابی نماشوی فروش دستگاه کفسابی قیمت کفسابی نماشویی یا نماشو کف سابی سنگسابی در تهران کفسابی و نماشویی در اصفهان قیمت دستگاه کف سابی سنگ دستگاه کفسابی و سنگسابی قیمت کفسابی سنگ سنگ سابی چیست قیمت دستگاه کف ساب دستگاه سنگبری سنگ ساب دستی کفسابی در کرج سابزن سنگ سابیدن سنگ کف بهترین سنگساب
در کشورمان شهرهای بزرگ صنعتی سطوح تمامی ساختمان ها وبرج ها و بناهایی که در کنار کارخانه ها قرار دارند ممکن است که دوده بگیرد چنانچه دوده چرب یا روغنی نباشد ، با جارو کردن و گردگیری می توان آن را تمیز کرد. اما اگر دوده روغنی یا چرب باشد به نسبت غلظت روغنی چربی آن از اسیدهای رقیق تا قوی غلیظ استفاده می کنیم که پس از مصرف آن فورا باید سطح نما را تمیز با آب بشوییم قابل توجه برای اینکه استفاده از اسید خیلی قوی غلیظ باید آن به اندازه ای باشد که در سطح آجرکاری سنگی هر جنسی و یا سنگهای آهکی دچار سوختگی سطح نما و فرسودگی و خوردگی نشود

شستشوی نمای ساختمان وانواع پیچ و رول پلاک شستشوی نمای کار در ارتفاع وقیمت نماشویی و شستن نما شستشوی نمای اجری و سنگی شستشوی نمای ساختمان بدون داربست با طناب شستشوی نما وسطوح با واتر جت-وسندبلاست کفسابی-نماشویی ساختمان کفسابی سنگ سنگسابی سنگ ساب گرانیت موزاییکساب سابیدن پله پایگرد سنگ نما براق کردن سنگ و جرم گیری سنگ گرانیت موزاییک نظافت سنگ نما پاک کردن جرم نما لکه گیری نما و آموزش کار در ارتفاع کار در ارتفاع اسمان ایمنی کار در ارتفاع دسترس با طناب استخدام کار در ارتفاع ایراتا پیچ و رولپلاک نما انواع پیچ رولپلا ک نما قیمت نماشویی ساختمان نما شا با ویدیو های نما شا کفسابی چیست یا سنگ سابی چیست کفسابی نماشویی فروش دستگاه کفسابی قیمت کفسابی نماشویی یا نماشو کف سابی سنگسابی در تهران کفسابی و نماشوی در اصفهان قیمت دستگاه کف سابی سنگ دستگاه کفسابی و سنگسابی قیمت کفسابی سنگ سنگ سابی چیست قیمت دستگاه کف ساب دستگاه سنگبری سنگ ساب دستی کفسابی در کرج سابزن سنگ سابیدن سنگ کف بهترین سنگساب

نماشویی‌ها تبلیغات خود را به‌‌صورت شخصی یا شرکتی، در مکان‌های تبلیغاتی منتشر کرده‌اند. شرکتی‌ها اکثرا راضی به گفتن قیمت نمی‌شوند و تعیین آن ‌را به بعد از دیدن ساختمان موکول می‌کنند.
متری حساب می‌کنیم، بستگی به‌نوع نما هم دارد، هرچقدر هم کثیف‌تر باشد، برایتان گران‌تر تمام می‌شود، ساختمان شما چندسال است که شسته نشده؟» کسی که صاحب یک ساختمان ۱۲طبقه با نمای آجری‌ سال‌ها شسته ‌نشده است، می‌گوید؛ نماشویی که آگهی تبلیغاتی‌اش را و استفاده از شیوه مدرن برای شست‌وشونما، سرعت بالا، بهره‌گیری از آب‌مقطر، پرسنل کمتر، کار در ارتفاع بالا و تجربه‌ ۱۵ساله را مزیت کار خود نسبت به دیگر هم‌صنفانش معرفی می‌کند.

نماشویی‌ها تبلیغات خود را به‌‌صورت شخصی یا شرکتی، در مکان‌های تبلیغاتی منتشر کرده‌اند. شرکتی‌ها اکثرا راضی به گفتن قیمت نمی‌شوند و تعیین آن ‌را به بعد از دیدن ساختمان موکول می‌کنند چراکه معتقدند عرض و طول ساختمان، شستن نماکثیفی و تمیزی آن، نوع نما – شیشه، سنگ، کامپوزیت، آجری، آلومینیوم، تراورتن یا کنیتکس – در تعیین نرخ پایانی دستمزد شست‌وشو موثر است؛ اما با این حال، می‌توان متری هفت هزارتومان را میانگین قیمت‌های نماشویی‌های شخصی و شرکتی دانست.

خود را مدیر ساختمان پنج‌طبقه‌ای در یکی از محله‌های غرب تهران معرفی می‌کند؛ گفتن هر نوع نشانی ساختمان موردنظر را برای بررسی میدانی می‌خواهد. نماشویی با طناب نمی‌رسد دم عید است و «ما مشتری‌های فراوانی داریم که پشت خط منتظر هستند.»

در تماس با شرکت دیگری، مسوول تنها کار تا سقف پنج‌طبقه را انجام می‌دهند؛ آن هم با داربست. : «خودتان می‌توانید داربست بزنید، اگر هم که نه، ما این کار را انجام می‌دهیم و پولش را جداگانه حساب می‌کنیم.پیچ و رول پلاک اگر می‌خواهید برایتان کمتر بیفتد، می‌توانید مواد شست‌وشو‌دهنده را هم توسط اعضای ساختمان تهیه کنید و در اختیار ما بگذارید؛ البته ممکن است با استفاده از بالابر هم بشود کار را جمع کرد،

این کار نمناشویی حرفه را کاری خاص می‌داند و یک‌‌جور بدلکاری معرفی‌اش می‌کند که تنها از عهده‌ تعداد کمی از آدم‌ها برمی‌آید و متفاوت با دیگر کارهای ساختمانی است: «خیلی از شرکت‌ها و نماشوها فقط پنج‌طبقه و با نماشویی بدون داربست یا بالابر کار می‌کنند، در صورتی که ما کار با طناب داریم و آدم‌هایی که همزمان و در چند قسمت ده‌ها طبقه را با طناب شست‌وشو می‌دهند. این کار ریسک بالایی دارد و آدم‌هایی که آن را انجام می‌دهند، علاوه بر مهارت‌های بدنی بالا باید جرات زیادی هم داشته باشند؛ شیوه شست‌‌وشوی ما هم به روش مدرن است؛ یعنی با استفاده از دستگاه واترجت.»

واترجت به دستگاه نظافتی با فشار زیاد گفته می‌شود. این دستگاه از یک‌سو، به شلنگ آب متصل می‌شود و از طرف دیگر، دارای یک شلنگ خروجی است که به تفنگی وصل است. این دستگاه با ایجاد فشار بالا برای آب خروجی، قدرت پاک‌کنندگی زیادی ایجاد می‌کند که می‌تواند آلودگی‌ها را از سطوح مختلف پاک کند. متصدی پاسخ‌های تلفنی این شرکت نماشویی، در پایان صحبت‌ها، نرخ تقریبی کار خود را متری هفت هزارتومان مشخص می‌کند.

نماشوی دیگر، نماشویی شخصی است که یک شماره ثابت را کنار آگهی خود قرار داده؛ اولین او . بعد از سه، چهاردقیقه فردی تماس می‌گیرد و خود را نماشو معرفی می‌کند و هیچ‌کدام از سوال‌ها را بدون جواب نمی‌گذارد: «متری حساب می‌کنیم، متری هفت تا هشت هزار تومان شرکت‌های دیگه که ده هزار تومانم حساب می‌کنن. اگه مشتری باشین، من با متری دهشت تومان هم با شما کنار میام. البته ممکنه قیمت نهایی کمی بالا و پایین بشه چون با توجه به نمای ساختمان و میزان کثیف‌‌بودنش قیمت‌ها متفاوت میشه.»

«نمای سنگی و آجری و همین‌طور شیشه‌های دودی قیمت بیشتری دارن و طبیعتا ساختمان‌های کثیف‌تر براتون گرون‌تر تموم میشه، چون مواد شست‌و‌شودهنده بیشتری باید به‌کار ببریم. بهترین راه اینه که ما ساختمون‌های شمارو ببینیم.شرکت نماشویی شاید اصلا ساختمون شما هم داربست نیاز داشت و هم بندباز و عملیات راپل. اون‌وقت، باید با متری هفت هزار خداحافظی کرد؛ تقریبا قیمت‌ها دوبرابر میشه.» به همه مراحل فرود از یک ارتفاع معین و به نقطه صفر و عبورهای عرضی به‌وسیله ابزارآلات تخصصی کار در ارتفاع راپل می‌گویند.

یک نماشوی دیگر هم که که تنها کار را «کنتراتی» برمی‌دارند و با توجه به تعداد طبقات ساختمان از ۵۰۰ هزارتومان شروع می شود با چانه‌زنی، احساس می‌کند که دارد از ارزش کارش کم می‌شود؛ «کار با طناب شوخی‌بردار که نیست.

تماس با ما ۰۹۱۲۳۷۰۵۴۸۰

منبع: مشرق نیوز

نوشته نماشوی اولین بار در کفسابی ما خدمات سنگسابی سنگ ۰۹۱۲۳۷۰۵۴۸۰ سراسر کشور با دستگاه کلیندکس و نماشویی ساختمان با کادر مجرب ارائه می دهد،. پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *